Hotel Veseli nad Luznici Lucia

*** Hotel Lucia ubytovanie Veseli nad LuzniciHotel Lucia Ubytovanie Veselí nad Lužnicí :
Hotel Lucia vo Veselí nad Lužnicí, okres Tábor je celý zasadený do zelene ostrova tvoreného sútokom riek Lužnice a Nežárky. Ideálne situovaný hotel nielen pre cykloturistov a návštevníkov hradov a zámkov v okolí (Červená Lhota, Bechyne a ďalšie).

Hotel Lucia Veselí nad Lužnicí Ubytovanie :
Všetky izby Hotela Lucia majú vlastné sociálne vybavenie (sprchu, WC) atď, a vlastný balkón. Bez príplatku má každá izba 55cm stereo televíziu so satelitnými kanálmi, a rýchlu sieťovou prípojkou na internet. 2 izby sú bezbariérovo upravené. Celková kapacita 51 izieb - 125 lôžok.

Hotel Lucia Ubytovanie Veselí nad Lužnicí Reštaurácia :
V prízemí hotela Lucia je reštauračná časť a moderne vybavená kuchyňa ponúkajúca tradičné jedlá českej i medzinárodnej kuchyne. Všetky jedlá sú pripravované čerstvé. Reštaurácia zabezpečuje aj stravovanie pre skupiny a kompletný stravovacie servis pre svadby, večierky a iné akcie. Kapacita - reštaurácia má 50 miest na sedenie, v reštaurácii je nefajčiarsky salónik, ktorý má 30 miest. Za pekného počasia je možnosť posedenia na terase.

Hotel Lucia Ubytovanie Veselí nad Lužnicí Služby :
Hotel Lucia má rozsiahle vlastné parkovacie plochy pre osobné autá i autobusy! Bezbariérový vstup, výťah, nefajčiarsky hotel - priestor pre fajčiarov vyhradený. Detí do 4 rokov bez nárokov na služby sú ubytované zdarma, deti od 4 do 10 rokov za 50% zľavu. Dobre vychovaní psíci sa môžu ubytovať so svojimi majiteľmi v obmedzenom počte izieb za mierny príplatok. Hotel poskytuje zľavy za dlhšie pobyty, pre skupiny a pre cestovky! Hotel ponúka možnosť - požičiavanie bicyklov, lodičiek alebo rezerváciu celého veľkého športového areálu. Hotel je vhodný pre školy v prírode a skupiny na školení. Uzamykateľná úschovňa pre bicykle a iné športové náčinie.

Hotel Lucia Ubytovanie Veselí nad Lužnicí Cyklistické trasy :
Na Veselsku sa nachádza pomerne hustá sieť značených turistických ciest a cyklotrás, ktoré vedú malebným krajom rybníkov. Regiónom prechádza diaľková cyklistická cesta Greenways. Dva náučné chodníky Veselské pieskovne a Borkovická blata vás zoznámi poučnou formou s miestnou faunou a flórou.

Hotel Lucia Ubytovanie Veselí nad Lužnicí Okolie :
Bezprostredne pred hotelom sa nachádza zastávka autobusu a kultúrny dom. Veselí nad Lužnicí leží na sútoku dvoch juhočeských riek Lužnice a Nežárka, ktoré sú v lete rajom nielen pre vodákov. Lužnice je rieka s pomalým spádom a tak si z lode stihnete vychutnať všetky malebné zákutia meandrujúcej rieky s dostatkom prírodných nástrah v podobe spadnutých stromov cez rieku. Ku kúpaniu láka obľúbená Veselská pieskovňa, ktorá je len 1 km od hotela.
Hotel Veseli nad Luznici Lucia - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Veseli nad Luznici Lucia - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Veseli nad Luznici Lucia - možnosť pripojenia na internetHotel Veseli nad Luznici Lucia - k dispozícii letná terasaHotel Veseli nad Luznici Lucia - k dispozícii kavareňHotel Veseli nad Luznici Lucia - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Veseli nad Luznici Lucia - hotel má reštauráciuHotel Veseli nad Luznici Lucia - hotel má vináreňHotel Veseli nad Luznici Lucia - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Veseli nad Luznici Lucia - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Veseli nad Luznici Lucia - akceptuje creditné karty VISAHotel Veseli nad Luznici Lucia - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Veseli nad Luznici Lucia - akceptuje creditné karty JCBHotel Veseli nad Luznici Lucia - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Veseli nad Luznici Lucia - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Veseli nad Luznici Lucia - Izby s vlastnou toaletouHotel Veseli nad Luznici Lucia - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Lucia ubytovanie Veseli nad Luznici Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s

Adresa: Hotel Lucia CSA 598 Veseli nad Luznici 39181 Czech Republic

E-mail: Hotel-Veseli-nad-Luznici-Lucia@cz-hotel.eu